Apie mus

UNIQA ARENA apjungia 10 sporto šakų ir sporto aistruolių po vienu stogu. 4500 m2 plote sportuoja tinklinio, krepšinio, salės futbolo, skvošo, padelio teniso, paplūdimio tinklinio, paplūdimio regbio ir paplūdimio teniso, badmintono, stalo teniso profesionalai ir mėgėjai. Čia taip pat įsikūręs 800 kv.m. batutų parkas, sporto baras “Bravo bar“, masažo kabinetas.

UNIQA ARENA – išskirtinis objektas Lietuvoje, kuris suburia aktyvius žmones sportuoti, bendrauti, sudomina bendra veikla, skatina įvairaus amžiaus žmonių bei šeimų užimtumą.

Arenoje trys vienintelės Šiaurės Lietuvoje kvarcinio (balto) smėlio paplūdimio aikštelės po stogu, kuriose galima žaisti ne tik tinklinį, bet ir paplūdimio tenisą, badmintoną, futbolą, regbį. Vasaros sezonu veikia trys lauko paplūdimio tinklinio aikštelės.

Krepšinio, futbolo, stalo teniso, badmintono, tinklinio entuziastai sportuoja dvejose multifunkcinėse aikštelėse, kuriose aukščiausio lygio ąžuolo parketas. Haro Sports – uždarų patalpų sportinių dangų gamybos lyderis pasaulyje. Haro Sports yra pirmasis iš medinių grindų gamintojų, gavęs FIBA sertifikatą, ir vienintelis gamintojas, kurio grindų sistemos atitinka visus šešis sportinėms grindims keliamus reikalavimus.

UNIQA ARENOJE įrengti skvošo kortai, kuriuose sportuoja tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tai vieninteliai kortai Lietuvoje, su smėliu užpildytomis sienomis ir geresnėmis kamuoliuko atšokimo savybėmis. UNIQA ARENOJE organizuojami turnyrai, taip pat rengiamos treniruotės su profesionaliais treneriais.

Čia vieninteliai Šiauliuose padelio kortai. Padelis – dar ne itin populiari ir mažai žinoma sporto šaka, kurią į Lietuvą atvežė Šarūnas Marčiulionis, tačiau UNIQA’S ARENA pasiryžo investuoti į šios sporto šakos populiarinimą Šiaurės Lietuvoje. Čia įkurti vieninteliai Šiaurės Lietuvoje uždari padelio kortai, kuriuose organizuojamos padelio teniso varžybos, vyksta treniruotės su profesionaliais treneriais.

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės paskelbtą informaciją dėl karantino sąlygų švelninimo, gegužės 18 d. (pirmadienį) atnaujiname veiklą. Aikšteles galima rezervuoti skambinant telefonu 8-636 91111 arba Facebook žinute.

Arenos darbo laikas 8-22val.

Atkreipiame dėmesį, kad siekiant maksimalaus Jūsų saugumo, bus laikomasi šių aikštelių naudojimosi taisyklių:

– Prašome laikytis 2m atstumo tarp žaidėjų, vengti kontakto ar bet kokių susibūrimų žaidimo metu;

– Atvykstant į kiekvieną rezervaciją, žaidėjai bus įleidžiami ne anksčiau nei 15 minučių iki žaidimo laiko, siekiant išvengti susibūrimų prie aikštelių;

– Inventoriaus nuomos paslauga neteikiama, atvykti prašome tik su savo inventoriumi;

– Minimalus atstumas tarp žmonių ir/ar jų grupių privalo būti ne mažesnis kaip 2m;

– Lankytojai privalo griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas);

– Visiems, kurie jaučiasi prastai, karščiuoja, serga ir patenka į koronaviruso rizikos grupes, draudžiama lankytis sporto arenoje;

– Mokant už paslaugas vietoje, rekomenduojame atsiskaitinėti bankinėmis kortelėmis;

– Nesportuodami bendrose arenos patalpose dėvėkite kaukes;

– Persirengimo kambariuose rekomenduojame būti kuo trumpiau, rekomenduojame nesinaudoti dušais;

– Spintelių rakteliai išduodami registratūroje, žaidėjas nešasi raktelį su savimi ir jį laiko atskirai nuo kitų dalyvių raktelių. Išvykstant padeda raktelį į tam skirtą dėžutę registratūroje;

– Lankytojai naudojasi tik savo gertuvėmis, jas laiko atskirai nuo kitų dalyvių;

– Organizuojant grupines treniruotes, būtina išlaikyti ne mažesnį nei 2 m atstumą bei 5 kv.m. plotą vienam dalyviui. Rekomenduojama periodiškai treniruotes baigti vieniems kiek anksčiau už kitus, kad žmonės nesibūriuotų koridoriuose, bendrose patalpose bei persirengimo kambariuose.

Šios taisyklės gali būti bet kada koreguojamos ar papildytos tiek mūsų iniciatyva, tiek atsakingų Lietuvos valdžios institucijų nurodymu.