Apie mus

UNIQA ARENA apjungia 10 sporto šakų ir sporto aistruolių po vienu stogu. 4500 m2 plote sportuoja tinklinio, krepšinio, salės futbolo, skvošo, padelio teniso, paplūdimio tinklinio, paplūdimio regbio ir paplūdimio teniso, badmintono, stalo teniso profesionalai ir mėgėjai. Čia taip pat įsikūręs 800 kv.m. batutų parkas, baras Bravo bar, masažo kabinetas.

UNIQA ARENA – išskirtinis objektas Lietuvoje, kuris suburia aktyvius žmones sportuoti, bendrauti, sudomina bendra veikla, skatina įvairaus amžiaus žmonių bei šeimų užimtumą.

Arenoje trys vienintelės Šiaurės Lietuvoje kvarcinio (balto) smėlio paplūdimio aikštelės po stogu, kuriose galima žaisti ne tik tinklinį, bet ir paplūdimio tenisą, badmintoną, futbolą, regbį. Vasaros sezonu veikia trys lauko paplūdimio tinklinio aikštelės, kurios taip pat puikiai įrengtos, o maloniu smėliu galima džiaugtis ir lyjant lietui ar kaitinant kaitrai. Čia taip pat vyksta įvairūs paplūdimio tinklinio čempionatai (U-14, U-16, U-18) bei įvairios mėgėjų varžybos.

Krepšinio, futbolo, stalo teniso, badmintono, tinklinio entuziastai sportuoja dvejose multifunkcinėse aikštelėse. Sportininkai ne tik lanko treniruotes, sportuoja savarankiškai, tačiau ir dalyvauja didelėse tarptautinėse varžybose.

UNIQA ARENOJE įrengti skvošo kortai, kuriuose sportuoja tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tai vieninteliai kortai Lietuvoje, su smėliu užpildytomis sienomis ir geresnėmis kamuoliuko atšokimo savybėmis. UNIQA ARENOJE organizuojami turnyrai, taip pat rengiamos treniruotės su profesionaliais treneriais.

Ypatingai populiarėjant sporto šaka – padelio tenisas. UNIQA ARENA pasiryžo investuoti į šios sporto šakos populiarinimą Šiaurės Lietuvoje, įkūrė vienus uždarus ir dvejus lauko kortus. Didžiulė padelio bendruomenė susiburia į įvairius renginius, turnyrus, organizuojamos treniruotės.

Aikšteles galima rezervuoti skambinant telefonu 8-636 91111 arba Facebook žinute.

Arenos darbo laikas 8-22val.